галерея картин
картины и скульптуры
художники Украины
Случайно выбранные картины и скульптуры из арт-галереи Ренессанс
Эдемский мотив. Скульптура , дерево.
Эдемский мотив. Скульптура , дерево.
Набор с фруктами. Скульптура , дерево.
Набор с фруктами. Скульптура , дерево.
морской пейзаж. Живопись , масло.
морской пейзаж. Живопись , масло.
В мыслях о тебе. Живопись , масло.
В мыслях о тебе. Живопись , масло.

__________________________________________________________________________________  

Офорт в Хмельницькому

                   Офорт- вид гравіювання на мідній або цинковій пластині, покритій воском на якій за допомогою різця, або голки  процарапують малюнок по контуру, після чого пластина протравлюється азотною кислотою. Такий процес триває декілька разів, дивлячись на композиційну задумку художника. Завершальним етапом є відбиток малюнка на папері.

      Офорт- це колекційна графіка, найбільш серйозна графічна техніка, яка за часів Рембрандта і до наших днів не втратила своєї актуальності.

       Існують асоціації колекціонерів у різних країнах світу і на сьогоднішній день художники - графісти та офортисти мають високий рейтинг у Європі. Їх роботи знаходяться в приватних колекціях та музеях.

       В галереї представлені офорти Денісенка Олега- справжнього майстра офорту.

        Народився у 1961 році у Львові. Закінчив Українську Академію печаті за спеціальністю – графіка. Займається естампом, живописом, скульптурою. Приймає участь у багатьох міжнародних виставках, має багато міжнародних нагород в США, Польщі, Югославії, Росії та ін..

         « Свої роботи я порівняв би з перелистуванням стародавніх книг, або манускриптів, або у крайньому випадку з екскурсією по залах історичних музеях…Я давно закоханий в жінку на ім`я- Графіка…» - говорить про свої роботи Олег.

             Свої роботи художник мало коментує, бо сподівається, що глядач сам, по своєму зрозуміє усю красу і суть картин.

Офорт хмельницкий 

 

 

 Купить офорт в хмельницком

 Арт галерея Хмельницкий

Офорт 

Офорт ренессанс 

__________________________________________________________________________________   

 

 

__________________________________________________________________________________ 

 Сучасний художник - передвижник Володимир Братанюк

 Володимир Братанюк

   Мабуть кожній людині пам’ятні свої, особливі відчуття при зустрічі з гарними природними явищами: квітучою галявиною, багряним осіннім лісом, білосніжними зимовими полями, веселкою, туманом над річкою, озерами. А з роками ми знайомимося з картинами художників, які за допомогою фарб і пензлів відображали неповторний світ природи.

   Знайомі та  рідні для нас краєвиди зображені на полотнах саме художників - передвижників: І.І.Шишкіна, І.І. Левітана, А.К.Саврасова,  А.І. Куінджі та ін., відкрили для нас свій погляд на навколишній світ - такий дивовижний і дуже різноманітний. А всі вони працювали у жанрі пейзажу.

Передвижники були реалістами, і суть їхньої  творчості була в зображенні соціального життя. В своїх картинах вони відображають не тільки бідність, а і красу народного побуту, не тільки страждання, але і стійкість перед життєвими проблемами, багатство та величність рідної природи.      Головним діючим героєм в живописі  виступає народ, соціально - побутовий портрет, пейзаж. Картини передвижників - пейзажистів представляють собою вершину реалізму, відрізняються свободою, широкою манерою письма, передачею повітряного середовища за допомогою кольорових тіней, свободою і різноманіттям композиційних рішень.

   Мабуть найбільш яскравим представником передвижницького живопису нашої  сучасності є Володимир Братанюк, який продовжує відображувати  соціальну і пейзажну  тематику у своїх полотнах. В зимових  пейзажах художника можна побачити до болю знайомі краєвиди, як на полотні  «Дорога додому», або згадати дитинство дивлячись на картину «Діти біля  річки», український побут в картині «Праля». В усіх цих картинах художник показує реальний, справжній світ, в якому ми живемо. Показати світ без вигаданих прикрас, таким який він є насправді - ось до чого воліє кожний художник - реаліст, а Володимиру це неймовірно чудово вдається. Тому після закінчення Одеського художнього училища ім. М.Б. Грекова, з 1990-1996 р-в . був вільним слухачем Санкт-Петербургського державного академічного інституту живопису, скульптури та архітектури  ім.

 І.Е. Рєпіна, недарма обравши саме цей навчальний заклад, який носить імя одного з  представників Союзу передвижників, великої постаті в російському мистецтві.

   Світ мистецтва - чудовий світ,  який дарує радість, розвиває фантазію і креативність, але головне - спонукає дивитись і відчувати справжнє, реальне життя.

 Володимир Братанюк 

 

Володимир Братанюк__________________________________________________________________________________ 

   

 

__________________________________________________________________________________ 

 В країні чудес

Арт-галерея «Ренессанс» має у своїй експозиції багато творчо цікавих полотен талановитих подільських майстрів,а також багато картин художників з різних регіонів України. 

 Арт-галерея «Ренессанс»

  Серед майстрів нашого міста великої уваги заслуговує Олександр Антонюк (1971) –живописец, графік, скульптор, творчості якого притаманні риси постмодернізму.

Закінчив Прикарпатський університет ім. Стефаника в  області живопису. 

  Олександр Антонюк

 Свої головні теми та образи митець черпає з Біблії ,біблійних притч, навколишнього світу ,якому знаходить філософське пояснення: «Абсолютної людини не існує, ідеал- це Бог».

В галереї представлені дві роботи Олександра з більш раннього періоду -«Йона», що спонукає на роздуми про буття, і «Вид Хмельницького», де художник увічнив стару архітектуру міста в одному сюжеті.

Цікаво, що Олександр Антонюк разом із популярною зараз своїми ангелами Євгенією Гапчинською створювали сумісну виставку де представили  свої картини илюстрації на знамениту казку Льюіса  Керролла «Аліса в країні чудес».

Відомі художники в чомусь схожі у своїй творчості,адже разом несуть у своїх полотнах неймовірний позитив, якусь дитячу радість, яскравість та теплі почуття.

Галерея «Ренессанс» запрошує відвідати Вас виставку-продаж,де Ви зможете ближче ознайомитись з картинами Олександра Антонюка та багатьма іншими, не менш талановитими художниками нашого краю.

Можливо Ви знайдете щось цікаве і для себе.

 __________________________________________________________________________________ 

 
Далее...
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 9 - 12 из 29


украинкая скульптура
Последние поступления
Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Статьи и материалы
Авангардное искусство
Грозненская школа живописи

живопись украинских художников