галерея картин
картины и скульптуры
художники Украины
Случайно выбранные картины и скульптуры из арт-галереи Ренессанс
Ромашка. Живопись , масло.
Ромашка. Живопись , масло.
Композиция из сухоцветов. Скульптура , флористика.
Композиция из сухоцветов. Скульптура , флористика.
Икона
Икона
Ангел
Ангел

20 травня 2010 року, о 17.00 в Арт-галереї «Ренесанс» відбудеться відкриття колективної виставки молодих художників Південно-Східної України - обєднання «Айванабугу», яка буде тривати 20.05-2.06.

Творче обєднання «Айванабугу» сформувалося зовсім недавно. Його учасники та автори виставки: Боляков Микита, Плєхов Миколай, Дон Сергій, Савелюк Дмитро, Пінчук Дарія.

Це обєднання молодих, талановитих і перспективних художників України. Всі вони пройшли схожий шлях – закінчили Миколаївську Філію Київського Національного Університету Культури і Мистецтв за фахом «Реставрація творів мистецтв станкового і монументального живопису», а потім навчалися у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Майже у кожного з них на рахунку участь в декількох всеукраїнських виставках та пленерах. Майже всі займали призові місця.

Живопис цих художників дуже перекликається між собою. Це повязано із тим, що на шляху молодих людей трапились спільні викладачі.

Стосовно творчої спрямованості обєднання «Айванабугу» можна сказати, що художники вже пройшли етап глобального пошуку себе. І зараз їх більше цікавлять тонкощі живопису як традиційного вигляду образотворчого мистецтва. Їх «творчі муки» повязані з вирішенням чисто живописних завдань, нюансуванням кольору, пошуками вдалих композиційних рішень, тощо.

Багато в чому схожі айванабуговці, але все-таки у кожного із них свій власний шлях, свої унікальні творчі можливості та неповторна манера випису.

Арт-галерея «Ренесанс» запрошує відвідати колективну виставку молодих художників Південно-Східної України - об’єднання «Айванабугу».

Image 

 

Джаз на холсті

 

 26 березня 2010 року о 16.00

в приміщенні Арт-галереї «Ренесанс» , відбудеться відкриття персональної виставки Дарії Скорубської (м. Київ) «Джаз на холсті», яка буде тривати 26.03 – 16.04.

Дарія Скорубська

Image

  Це молода, проте, досить талановита художниця.
  Народилась 10 квітня 1985р. у місті Київ. В 2004р. Вступила до Кримського художнього училища ім. Самокіша. З 2007р. студентка НАОМА (Академія мистецтв)м. Київ.


  Бере активну участь у групових виставках, а також її роботи знаходяться більш ніж у тридцяти приватних колекціях в США, Росії, Германії, Італії, Франції, та музеях сучасного мистецтва, в ряді яких і Музей сучасного мистецтва в Нью-Джерсі (США).


  Роботи спрямовані на джазову тематику, тому на думку спадає крилатий вираз Луі Армстронга : «Джаз – це стан душі з усіма її переливами, з її пристрастю, з її смутком, з її посмішкою та бурхливою радістю. Навряд чи стан душі можна пояснити, по-скільки його можна лише зрозуміти і все».
  І дійсно, джаз – це імпровізація, що здається, ніби саме життя тобі посміхається.
  Так і художниця дала волю уяві, емоціям та імпровізувала на холсті.  


"Квіти Мексики" це портрет видатної мексиканської художниæ початку ХХ століття Фриди Кало. Жінки, воістину, мужньої й сильної, що зуміла самостійно розфарбувати в надзвичайно яскраві й соковиті кольори свою складну й часто гірку долю. Замолоду Фрида потрапила в автокатастрофу, яка змінила все її життя, прирекла її на постійні, часом, що паралізують усі її тіло болі. І не дивлячись на це, вона була жінкою дивної краси з величезною харизмою, що притягає до себе обдарованих і видатних людей.
Кожний із полотен уже придбав свою історію й географію виставок, а деякі з них стали прикрасою приватних колекæй. Так роботу, що ухвалювала участь у конкурсі Шаталіна, "Ти мене любиш…", замовили собі відразу два колекæонери з Росії, роботи "Фридафриза К." і "А ти мене любиш?" пройшли відбір до масштабної виставки в Нью-Йорку.


На виставці «Джаз на хосте» будуть представлені роботи, які брала участь у виставках в Криму, ''До Дня Художника''- Київ, ''Art-session''- Телль- Авив, Запоріжжя.
Арт-галерея «Ренесанс» запрошує відвідати персональну виставку «Джаз на холості» талановитої художниці Дарії Скорубської!!!

 

C 23 апреля по 7 мая. Хмельницкий, Проспект Мира,  торговый центр "Рико" арт-галерея Ренессанс представляет

г.Староконстантинов - родина Владимира Ильича Ульянова-Ленина -злого гения, вождя мирового пролетариата.

Тематическая выставка современных художников Подолья посвященная г.Староконстантинов. Помимо вождя мирового пролетариата и тирана, устроившего в Украине голод в 1920году, Староконстантинов является родиной и княжеской фамили Острожских, местом где воевал Богдан Хмельницкий. Эти факты будоражат воображение художников и вызывают противоречивые эмоции, которые выливаются в неоднозначные художественные шедевры.

Выставка современных художников Подолья обещает приподнести много сюрпризов как в стилистике представленных художественных работ, так и в именах художников, принявших в ней участие. Мировозрение и стили воплощения идей в художественной форме у художников Подолья настолько разные, что создается приятное волнение в ожидании этой выставки. Непредсказуемый колорит, букет эмоций, спектр цветов, идей которые охватят выставку в целом, обещает незабываемые впечатления.

Эта выставка - серьезное культурное событие для города Хмельницкий. Надеемся жителям города и гостям понравятся работы наших земляков, посвященные родной земле. То, что художник видит обычные вещи в совершенно другом свете мы знаем. Тем более будет интересно увидеть свою родину другими глазами, глазами творческих личностей, переживающих эмоционально значительно глубже обычных людей, более тонко чувствующих тонкие грани между великим добром и великим злом, корни которых уходят в землю нашего Подольского края.

Ждем вас в арт-галерее Ренессанс и обещаем незабываемые эмоции!

 
<< [Первая] < [Предыдущая] 1 2 3 4 5 6 7 8 [Следующая] > [Последняя] >>

Результаты 17 - 20 из 29


украинкая скульптура
Последние поступления
Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Статьи и материалы
Авангардное искусство
Грозненская школа живописи

живопись украинских художников