галерея картин
картины и скульптуры
художники Украины
Точковий розпис - майстер клас Печать E-mail
Автор Administrator   
15.03.2013 г.

 __________________________________________________________________________________ 

 Точковий розпис - майстер клас

Для точкового розпису нам потрібні такі матеріали: акриловий грунт, лак, кольорові контури, акрилові фарби, зубочистки, або заточені  полички. 

 

1. Перед нанесенням фарб скло необхідно добре вимити та витерти.
2. Покрийте скляну поверхню фоновим кольором--акриловою фарбою чи акриловим грунтом. Після висихання нанесіть один шар лаку.
3. Для розпису оберіть узор ( український народний чи східний мотив і т.д.) або малюнок, а можна скористатися схемою для вишивання. Зробіть розмітку візерунка за допомогою лінійки на майбутньому виробі.
4.Оберіть основний колір контуру—срібний, золотий або чорний, і починайте обережно ставити ряди точок по контуру малюнка чи узору. Точки потрібно ставити близько одна до одної і на однаковій відстані та рівного розміру.
5. З`єднаємо розмітку узору до кінця по контуру. Обираємо інший колір контуру та заповнюємо внутрішній простір візерунка точками. Контури обирайте контрастні.

 

   Узори, які ви наносите можуть бути не симетричні, а точки ставимо різних розмірів-- по внутрішній стороні ставимо менші, а по зовнішній-- більші, і навпаки. Використовувати кольори контурів можна на свій смак, необов’язково як на малюнку з узором.
   Після висихання, контур добре тримається на поверхні скла, дерева, шкірі тощо, але можна додатково покрити узор шаром прозорого акрилового лаку.
 Приклади робіт:
  
 
  
 
  
 
  
 
__________________________________________________________________________________  
 
 

 

Последнее обновление ( 15.03.2013 г. )
 
След. »


украинкая скульптура
Последние поступления
Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Статьи и материалы
Авангардное искусство
Грозненская школа живописи

живопись украинских художников