галерея картин
картины и скульптуры
художники Украины
Оврах Володимир Михайлович Печать E-mail
Автор Administrator   
29.10.2009 г.

Оврах Володимир Михайлович

народився на Полтавщині у місті Миргороді 10 лютого 1953 року. 


З 1968 року по 1972 рік навчався у Миргородському керамічному технікумі ім..М.В.Гоголя на відділені художньої кераміки. Отримав диплом з відзнакою (педагоги з фаху: С.К.Мисак, Д.І.Хожай).


 У 1997 році закінчив Львівський державний інститут декоративного та прикладного мистецтва (нині Львівська академія мистецтв)., педагоги: професор М.З.Гладкий, В.В.Горбалюк, Зіновій Флінта.


 З 1980 року – активний учасник республіканських, всесоюзних та міжнародних виставок.


 У 1984 році прийнятий до Національної спілки художників України. Член правління Вінницької обласної організації Національної спілки художників України.


 Художник – учасник багатьох живописно-графічних пленерів у м. Вінниці, м.Хмельнику, с. Грушівці (Миколаївської області), с.Селіщі (Вінницької області), м. Одесі, учасник симпозіуму кераміки у Дзинтарі (Латвія) та опішному (полтавської області).


 Він є автором численних монументальних робіт, виконаних у техніці кераміки та скульптури; також працює в техніці керамічної кераміки, порцеляни, живопису та графіки.


Учасник арт-проекту «Декоративне мистецтво України кінця ХХ століття. 200 імен» та виставки «Сучасне професійне декоративне мистецтво України», «Трансформація образу».


 Брав участь у міжнародній виставці «Сучасне декоративне мистецтво України» приуроченій до 50-річчя членства України в ЮНЕСКО – Париж (Франція).


 Його твори є власністю Міністерства культури та Спілки художників України; зберігаються в художніх музеях Києва, Переяслав_Хмельницького, Вінниці, в приватних вітчизняних та зарубіжних колекціях.
 Живе і працює в місті Вінниці.

 

украинкая скульптура
Последние поступления
Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Домагацкий Богдан
Домагацкий Богдан

Статьи и материалы
Авангардное искусство
Грозненская школа живописи

живопись украинских художников